Kohaletoimetamine

Tellitud tooted jõuavad teieni 7 – 10 tööpäeva jooksul.

Trendish veebipoest tellides saab kaupa tellida järgnevate kohaletoimetamisviisidega:

Omniva pakiautomaat – 2,99 €

Omniva pakiautomaadid asuvad üle Eesti erinevates kohtades ja seda paki kohaletoimetamise viisi kasutades saate valida endale kõige mugavama automaadi asukoha.

Paki kättesaamine

Pakiautomaadist saad paki välja võtta olenemata nädalapäevast 24 tundi ööpäevas.

Paki saad kätte personaalse uksekoodi abiga, mille edastab Sulle Omniva SMS-i või e-kirjaga. Kui sisestad pakiautomaati uksekoodi, avaneb selle kapi uks, kus asub Sinu pakk.

Kui Sa seitsme päeva jooksul oma pakile pakiautomaati järele ei lähe, saadetakse see meile tagasi.

Pakiautomaatide asukohad
Pakiautomaatide täitmise ja tühjendamise ajad


SmartPOST pakiautomaat – 2,99 €

Mugav, kiire ja 100% ilmastikukindel.
SmartPOST pakiautomaadid asuvad üle Eesti erinevates kohtades ja seda paki kohaletoimetamise viisi kasutades saate valida endale kõige mugavama automaadi asukoha.

Paki kättesaamine

Kohe kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, saadetakse tellimuses märgitud mobiiltelefonile SMS-teade kogu vajaliku infoga paki kättesaamiseks. Seejärel on tarvis minna automaadi juurde ja sisestada puutetundlikul ekraanil SMS-is sisaldunud uksekood. Selle peale avaneb õige kapiuks ja pakk ongi käes!

Pakile peab järgi minema 7 päeva jooksul alates selle jõudmisest pakiautomaati.

Automaatide asukohad ja lahtioleku kellaajad


DPD Pickup pakiautomaadid ja pakipoed – 2,99 €

Pickup on pakkide väljastamise ja saatmise võrgustik, mille punktid koosnevad pakipoodidest ja pakiautomaatidest. Eestis on rohkem kui 120 Pickup punkti

Paki kättesaamine

Kui pakk on jõudnud DPD Pickup pakipunkti, tuleb sulle teavitus SMS-i või e-kirja teel.

Pakki hoitakse Pickup punktis seitse kalendripäeva. Kui sa ei ole pakile järgi läinud, saadetakse sulle kolmandal päeval meeldetuletus ning peale seitsmendat hoiustamise päeva tagastatakse pakk saatjale.

Pakk väljastatakse PIN-koodi (selle puudumisel isikut tõendava dokumendi) alusel! Kui pakile läheb DPD pakipoodi järele sinu sõber või pereliige, siis peab tal lisaks PIN-koodile (selle puudumisel isikut tõendav dokument) kaasas olema ka kättesaadava paki number ning ta peab teadma, kelle nimele pakk saadetud on.


Omniva kuller – 4,99 €

Kuller helistab Sulle ette ja lepib kokku kättetoimetamiseks sobiva päeva ning kellaaja. Ärikliendile toob kuller paki ilma ette helistamata tööpäeva jooksul.

Paki võib vastu võtta iga kohal viibiv inimene.

Kontakt

Fertago OÜ
Tilsi keskus 3,
Tilsi, Põlvamaa, 63012
Tel: 58841125
E-post: info@trendish.ee

Sotsiaalmeedia